
Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (24.05.2026)
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 99 550 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Ruskea |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 121VHJ |
| VIN | WBA11AB05M5S64857 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Teho | 141 kW |
| Huippunopeus | 223 km/h |
| CO2 | 161 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.6 l/100km |
| • Maantiellä | 5.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.3 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1693 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4447 mm |
| Leveys | 1821 mm |
| Korkeus | 1598 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
ACC HUD Kaamera Keyless HiFi Bravoauto garantii 6 kuud või 10 000km. Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Myyjä | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Osoite | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | inchcape.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.