
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 165 639 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 185HHL |
| VIN | WAUZZZF27LN055169 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3 l |
|---|---|
| Teho | 170 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | 196 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.8 l/100km |
| • Maantiellä | 5.9 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.2 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2104 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4951 mm |
| Leveys | 1902 mm |
| Korkeus | 1446 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Reg.tasutud Led el.veokonks Eelsoojendus puldist Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Myyjä | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Osoite | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | inchcape.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.