| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Hyötyajoneuvo |
| Vuosi | 2017 |
| Ajokilometrimäärä | 121 039 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Punainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 408MRD |
| VIN | VF77C5FK6GJ794031 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Teho | 72 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 150 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.3 l/100km |
| • Maantiellä | 5.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.5 l/100km |
| Kokonaispaino | 2150 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1475 kg |
| Kantokyky | 675 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 2728 mm |
| Istumapaikkoja | 2 |
|---|---|
| Ovien määrä | 3 |
| Pituus | 4380 mm |
| Leveys | 1810 mm |
| Korkeus | 1862 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Komisjonimüük!!! mootorituli põleb. Kere ei ole visuaalselt veatu — esineb kasutamisest tekkinud mõlke ja kriime Registreerimistasu 401.40 € lisanduks müügihinnale Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Myyjä | Topauto |
|---|---|
| Osoite | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | topauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.