| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 75 500 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Punainen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 816VKD |
| VIN | YV1XZK9VCM2562361 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1969 cm³ |
|---|---|
| Teho | 145 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| CO2 | 147 g/km |
| Polttoaine | Hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.3 l/100km |
| • Maantiellä | 5.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.5 l/100km |
| Kokonaispaino | 2280 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1839 kg |
| Kantokyky | 441 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2100 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2702 mm |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4425 mm |
| Leveys | 1873 mm |
| Korkeus | 1632 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 06.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki! Hind ei sisalda mootorsõiduki registreerimistasu.
| Myyjä | Audi Tallinn |
|---|---|
| Osoite | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | revalauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.