| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2022 |
| Ajokilometrimäärä | 75 620 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | RMT165 |
| VIN | WBY31AW03NFM93439 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 400 kW |
| Huippunopeus | 225 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Sähköinen |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2735 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4783 mm |
| Leveys | 1852 mm |
| Korkeus | 1448 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning: Exteriör: M Aerodynamicspaket M bakspoiler M Shadow Line M Shadow Line-ljus Y-spoke 859M lättmetallfälgar Elektrisk glastaklucka Solskyddsglas / tonade rutor Dragkrok BMW Laserlight Komfort & interiör: Komfortöppning (Comfort Access / keyless) Elstolar fram med minne Svankstöd förare & passagerare Stolsvärme fram och bak Uppvärmd ratt Ambient interior lighting Individual läderklädd instrumentpanel Ekträpanel Anthracite innertak Förvaringspaket Automatisk avbländbar inner- och ytterbackspegel Automatisk klimatanläggning M Sport & köregenskaper: M Sportbromsar Adaptivt M-chassi Variabel sportstyrning M Sportstolar Sport Boost-funktion Förarassistans & säkerhet: Driving Assistant Professional Active Guard Plus Parking Assistant Plus Backkamera & parkeringssensorer High Beam Assistant Däcktrycksövervakning Larm Låsbara hjulbultar Passagerarairbag avstängningsbar Aktivt fotgängarskydd Stöldskyddssystem Multimedia & teknik: Harman/Kardon surroundsystem DAB-radio BMW Live Cockpit Professional Connected Package Professional ConnectedDrive Services Trådlös mobilladdning Teleservices & nödsamtal BMW IconicSounds Electric Laddning & hybrid/el Mode 3 laddkabel Professional Akustiskt fotgängarljud (AVAS)
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.