| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2022 |
| Ajokilometrimäärä | 79 300 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Tummansininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 476NDN |
| VIN | YV1ZZL1VCN1086729 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1969 cm³ |
|---|---|
| Teho | 184 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| CO2 | 169 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.9 l/100km |
| • Maantiellä | 5.6 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.8 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1929 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4784 mm |
| Leveys | 1893 mm |
| Korkeus | 1486 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
EESTIST OSTETUD UUENA, 1omanik EESTIST OSTETUD UUENA, 1omanik LÄBISÕIDUPIIRANGUTA GARANTII 2 AASTAT*(tingimused www.euest.ee/garantii) Lisatasu eest on võimalik soetada Euest PRO 2-aastane tehasegarantiiga võrdväärne garantii +1490€ euest.ee/garantii VOLVO SPETSIALIST juba 15a - WWW.EUEST.EE
| Myyjä | Euest |
|---|---|
| Osoite | Kadaka tee 72A, Tallinn 12618 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | euest.ee |
E - R 10.00 - 18.00 L- kokkuleppel HOOLDUS +372 50 20 964
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.