Ajoneuvolla on voimassa oleva takuu (04.03.2028)
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 97 671 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 045VKD |
| VIN | U5YH1515GML123337 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1482 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Teho | 118 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| CO2 | 135 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1407 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4310 mm |
| Leveys | 1800 mm |
| Korkeus | 1442 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
GARANTII KUNI 04.03.28/150000KM
| Myyjä | ABC Motors |
|---|---|
| Osoite | Paldiski mnt 105, 10617 Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | abcmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.