| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 104 383 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 689SLH |
| VIN | JTJBJRBZ605013194 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2494 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Teho | 114 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| CO2 | 171 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.3 l/100km |
| • Maantiellä | 5.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.0 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1889 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4640 mm |
| Leveys | 1845 mm |
| Korkeus | 1645 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Tehniliselt kontrollitud! Sõiduki hinnale lisandub registreerimistasu 1457,60euri! Lexus Relax garantii kuni 10-aastasele sõidukile!
| Myyjä | Amserv Tähe |
|---|---|
| Osoite | Ringtee 31, Ringtee, Tartu, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | amservauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.