| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2016 |
| Ajokilometrimäärä | 77 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Tummanharmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 849TMB |
| VIN | VNKKJ3D300A378753 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1329 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Teho | 73 kW |
| Huippunopeus | 175 km/h |
| CO2 | 114 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.2 l/100km |
| • Maantiellä | 4.2 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.9 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1125 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 3950 mm |
| Leveys | 1695 mm |
| Korkeus | 1510 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
TOYOTA APPROVED 2-AASTANE GARANTII Sõiduki hinnale lisandub registreerimistasu 356,70euri
| Myyjä | Amserv Tähe |
|---|---|
| Osoite | Ringtee 31, Ringtee, Tartu, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | amservauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.