| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 18 560 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | YV1ZZK5V3R2136695 Kontrolli |
| Maht | 2 l |
|---|---|
| Võimsus | 145 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | - |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4787 mm |
| Laius | 1850 mm |
| Kõrgus | 1499 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
| Müüja | United Motors Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, 75312 Peetri, Rae vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.