Sõidukil on kehtiv garantii (29.01.2034)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2026 |
| Läbisõit | 3 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 120LRG |
| VIN | VR3KAHPY6SS122660 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1199 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 100 kW |
| Tippkiirus | 198 km/h |
| CO2 | 130 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1821 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4790 mm |
| Laius | 1895 mm |
| Kõrgus | 1735 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
| Müüja | United Motors Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, 75312 Peetri, Rae vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.