| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Treiler |
| Keretüüp | Kerghaagis |
| Aasta | - |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Vedrustus ees | - |
| Vedrustus taga | - |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | - |
| VIN | V6AC2103200012097 Kontrolli |
| Täismass | 750 kg |
|---|---|
| Tühimass | 316 kg |
| Kandevõime | 434 kg |
| Sildade arv | 1 |
| Teljevahe | - |
| Pikkus | 4890 mm |
|---|---|
| Laius | 1880 mm |
| Kõrgus | - |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Ülitugev keevisliitega sild (sillatala tehniline kandevõime 2000 kg, rummud koormustaluvusega 2 x 1000kg) Lamineeritud veekindel põhjavineer Veokasti kallutus Eemaldatav esi- ja tagaluuk Vineeriga tugevdatud tagaluuk Täiskeevisraamil luugid Tugevdatud tagapaneel Metallist pealeastumist taluvad poritiivad Tugevdatud C rehvid Astmelauad Veopea 1500kg Plastkaas Fermiga tugevdatud veotiisel Rataste kinnitus 5 poldiga 8 kinnitusaasa (sees) ja 4 kinnituskonksu (väljas) LED ääretuled Pistik 13 klemmi -
| Müüja | Iv Pluss Tartu |
|---|---|
| Aadress | Soinaste küla, Kambja vald, Välja tn 11 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.