| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 116 600 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 948PTV |
| VIN | ZFA25000002N17427 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2287 cm³ |
|---|---|
| 2.3 l | |
| Võimsus | 103 kW |
| Tippkiirus | 153 km/h |
| CO2 | 254 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.6 l/100km |
| • Maanteel | 7.7 l/100km |
| • Keskmine | 7.6 l/100km |
| Täismass | 3500 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2191 kg |
| Kandevõime | 1309 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 4035 mm |
| Istekohti | 3 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5998 mm |
| Laius | 2050 mm |
| Kõrgus | 2522 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
-
| Müüja | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.