| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Treiler |
| Keretüüp | Poolhaagis |
| Aasta | 2024 |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Vedrustus ees | - |
| Vedrustus taga | - |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | 338YPH |
| VIN | VAVJS1345RH534310 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Täismass | 45000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 7600 kg |
| Kandevõime | 37400 kg |
| Sildade arv | 3 |
| Teljevahe | 6480 mm |
| Pikkus | 14040 mm |
|---|---|
| Laius | 2550 mm |
| Kõrgus | 4000 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
-
| Müüja | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.