| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 49 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | Lava Blue |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | - |
| VIN | TMBJR8NX7PY032339 Kontrolli |
| Maht | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | 228 km/h |
| CO2 | 126 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1910 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1499 kg |
| Kandevõime | 411 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2667 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4689 mm |
| Laius | 1829 mm |
| Kõrgus | 1479 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST. HOOLDUSED TEHTUD AMETLIKUS ESINDUSES. GARANTII KEHTIB KUNI 30.10.2027 VÕI 100 000 KM. SÕIDUK EI ASU MÜÜGIPLATSIL. Sõiduk SKODA OCTAVIA (757RVH) on osalenud kindlustusjuhtumites. - Garantii 30.10.2027
| Müüja | SKO Motors | Škoda esindus Laagris |
|---|---|
| Aadress | Pärnu mnt. 543, Laagri, Harjumaa |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | skoda.ee |
E-R 09.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.