
Sõidukil on kehtiv garantii (01.06.2026)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 22 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Pruun |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 643SLH |
| VIN | - |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1498 cm³ |
|---|---|
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | 202 km/h |
| CO2 | 130 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.5 l/100km |
| • Maanteel | 5.2 l/100km |
| • Keskmine | 5.7 l/100km |
| Täismass | 2080 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1600 kg |
| Kandevõime | 480 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2678 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4509 mm |
| Laius | 1839 mm |
| Kõrgus | 1635 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | 3xF Motors |
|---|---|
| Aadress | Tartu |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.