| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 52 200 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | Digital Weiss |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 181LRG |
| VIN | W1K1771841J341014 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1332 cm³ |
|---|---|
| 1.3 l | |
| Võimsus | 100 kW |
| Tippkiirus | 216 km/h |
| CO2 | 136 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1905 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1421 kg |
| Kandevõime | 484 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2729 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4562 mm |
| Laius | 1796 mm |
| Kõrgus | 1454 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
- NB! Sõiduk ei asu müügiplatsil,vaatamiseks palume eelnevalt aeg kokku leppida - Sõiduk MERCEDES-BENZ A 180 (181LRG) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis - Ostame tagasi Teie olemasoleva sõiduki - Müügihinnale lisandub loovutuspakett 199€ ja mootorsõidukimaksud - Garantii 02.2027 või 150 000km - mercedes-benz certified
| Müüja | Veho Ülemiste esindus |
|---|---|
| Aadress | Peterburi tee 50a, Peterburi tee, Tallinn, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | veho.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.