| Ăśldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| KeretĂĽĂĽp | Universaal |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 187 300 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 431BVT |
| VIN | VSSZZZKNZKW022279 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee   lkf.ee |
| Maht | 1968 cmÂł |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | 210 km/h |
| CO2 | 195 g/km |
| KĂĽtus | Diisel |
|---|---|
| KĂĽtusekulu | |
|  •  Linnas | - |
|  •  Maanteel | - |
|  •  Keskmine | - |
| Täismass | 2410 kg |
|---|---|
| TĂĽhimass | 1943 kg |
| Kandevõime | 467 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2787 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4735 mm |
| Laius | 1839 mm |
| Kõrgus | 1665 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
- Sõiduk SEAT TARRACO (431BVT) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis - Ostame tagasi Teie olemasoleva sõiduki - Müügihinnale lisandub loovutuspakett 199€ ja mootorsõidukimaksud - Sõiduabid,Keyless,Panoraam,Nahk,weba
| MĂĽĂĽja | Veho Ăślemiste esindus |
|---|---|
| Aadress | Peterburi tee 50a, Peterburi tee, Tallinn, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | veho.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.