| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2012 |
| Läbisõit | 285 100 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | WF0KXXGCBKBD12613 Kontrolli |
| Maht | 1560 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 70 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 109 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 5.1 l/100km |
| • Maanteel | 3.7 l/100km |
| • Keskmine | 4.2 l/100km |
| Täismass | 1900 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1338 kg |
| Kandevõime | 562 kg |
| Piduriga haagis | 1200 kg |
| Pidurita haagis | 665 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2648 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4358 mm |
| Laius | 1823 mm |
| Kõrgus | 1451 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk,
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.