| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2009 |
| Läbisõit | 280 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | YV1AS7241A1124324 Kontrolli |
| Maht | 2400 cm³ |
|---|---|
| 2.4 l | |
| Võimsus | 129 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 155 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 7.9 l/100km |
| • Maanteel | 4.7 l/100km |
| • Keskmine | 5.9 l/100km |
| Täismass | 2190 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1676 kg |
| Kandevõime | 514 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2835 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4851 mm |
| Laius | 1876 mm |
| Kõrgus | 1493 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.