| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2015 |
| Läbisõit | 227 700 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | WBA3K1106FF837205 Kontrolli |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 105 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 119 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2075 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1575 kg |
| Kandevõime | 500 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 745 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2810 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4624 mm |
| Laius | 1811 mm |
| Kõrgus | 1429 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, , ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, vana Tartu Tolliameti kõrval, asukohakaardi leiate kodulehelt, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.