| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2017 |
| Läbisõit | 257 800 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | WBA8H9100HK871797 Kontrolli |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 109 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 4.9 l/100km |
| • Maanteel | 3.7 l/100km |
| • Keskmine | 4.1 l/100km |
| Täismass | 2125 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1625 kg |
| Kandevõime | 500 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 745 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2810 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4633 mm |
| Laius | 1811 mm |
| Kõrgus | 1429 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse korral tuleb hindamiseks oma sõidukiga kohale näitama tulla ja soovitavalt puhta autoga, asukoha kaardi leiate kodulehelt www.ksauto.ee, ASUKOHT TARTUS, TÄHE 106d, väljaspool tööaega autodega tutvumine kokkuleppel, võimalikud erinevad tasumisvariandid, sissemaksuks sobib ka teie vana sõiduk, VÕIMALIKUD ERINEVAD VAHETUSVARIANDID, Tulekust soovitav eelnevalt ette teada anda tel.5140088
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.