| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 223 600 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | WDD1760081V030055 Kontrolli |
| Maht | 2143 cm³ |
|---|---|
| 2.1 l | |
| Võimsus | 100 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 114 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 4.2 l/100km |
| Täismass | 2010 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1480 kg |
| Kandevõime | 530 kg |
| Piduriga haagis | 1500 kg |
| Pidurita haagis | 740 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4304 mm |
| Laius | 1780 mm |
| Kõrgus | 1407 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
NB.KONTROLLITUD LÄBISÕIDU ÕIGSUSEGA, ls.223t/km, musta laetekstiiliga, ergas ja ökonoomne CDI 100kw mootor, PÕHJAMAA PAKETIGA, v.heas korras ja hästi hoitud,-hooldatud auto, roostes pole, veermik vaikne, kõik töötab nii nagu peab, sees suitsetatud pole, seest puhas ja väljast poleeritud, EURO 6, tel.5140088 Vahetuse võimalus
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.