| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Buss |
| Keretüüp | Buss |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 774 237 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | YV3T1U220E1167512 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 177 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 18000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 13485 kg |
| Kandevõime | - |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 12134 mm |
| Laius | 2550 mm |
| Kõrgus | 3265 mm |
| Magamiskohti | - |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: VOLVO Model: B5LH 7900 HYBRID Seats: 33 seats + 49 standing Year: 07.2014 Mileage: 774237 km VIN: ....1167512 Wheel formula: 4x2 Engine: 177 Kw / 241 Hp / Euro 6 Gearbox: automatic Suspension: air Dimensions: L/W/H: 12134 mm / 2550 mm / 3265 mm Masses: full/empty: 18000 kg / 13485 kg 7 PCS AVAILABLE / HYBRID / AC
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.