| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 432 112 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | - |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Õhk |
| Vedrustus taga | Õhk |
| Pidurid ees | Ketas |
| Pidurid taga | Ketas |
| Reg nr | - |
| VIN | YV2XT40G2GA788347 Kontrolli |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 375 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 36000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 17273 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 3900 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 9699 mm |
| Laius | 2600 mm |
| Kõrgus | 3670 mm |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | 5992 mm |
| Laius | 2514 mm |
| Kõrgus | 1018 mm |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Brand: VOLVO Model: FM 500 Structure: crane + tipper ( Hiab 144E-5 - 9010 PTO hours / boom 15 m / 720 kg - box L=5992 mm / W=2514 mm / H=1018 mm ) Year: 06.2016 Mileage: 432112 km VIN: ... A788347 Wheel formula: 8x4*4 WB: 3900 mm Engine: D13K500 VEB+ 375 Kw / 500 Hp / Euro 6 Gearbox: I-Shift ( AT2612E ) Suspension: air / air Brakes: disc Dimensions: L/W/H: 9699 mm / 2600 mm / 3670 mm Masses: full/empty: 36000 kg / 17273 kg
| Müüja | KB Auto |
|---|---|
| Aadress | Kooli 10, Rummu alevik, 76102, Lääne-Harju vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kbauto.ee/et |
E-R 8.00-17:00
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.