| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 24 900 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | Graphite Grau |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 590CXN |
| VIN | W1KAF0KB2RR218909 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1993 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 145 kW |
| Tippkiirus | 235 km/h |
| CO2 | 12 g/km |
| Kütus | Pistikhübriid (dii./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2675 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2254 kg |
| Kandevõime | 421 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2865 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4793 mm |
| Laius | 1900 mm |
| Kõrgus | 1452 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
NB! Sõiduk ei asu 21.03 müügiplatsil. - Sõiduk MERCEDES-BENZ C 300 DE 4MATIC (590CXN) on liiklusregistris registreeritud ja on osalenud liikluskindlustuse juhtumis. - Ostame tagasi Teie olemasoleva sõiduki. - Müügihinnale lisandub loovutuspakett 199€ ja mootorsõidukimaksud - Garantii 10.2029 või 150 000km - Mercedes-Benz Certified
| Müüja | Veho Ülemiste esindus |
|---|---|
| Aadress | Peterburi tee 50a, Peterburi tee, Tallinn, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | veho.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.