
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kabriolett |
| Aasta | 1963 |
| Läbisõit | 27 800 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 56ZNF |
| VIN | 631C04553 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3520 cm³ |
|---|---|
| 3.5 l | |
| Võimsus | 138 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1800 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1400 kg |
| Kandevõime | 400 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4800 mm |
| Laius | 1800 mm |
| Kõrgus | 1370 mm |
Toodud riigist Ameerika Ühendriigid
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Remonditud ja hooldatud American Beautys. Eestis üks omanik.
| Müüja | Kauritel Motors |
|---|---|
| Aadress | Kautjala tee 3, Patika küla, 75316 Rae vald, Harju maakond |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kauritelmotors.eu |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.