
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 1992 |
| Läbisõit | 72 700 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumeroheline |
| Värvi täpsustus | Amazon Green |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 928GTA |
| VIN | WP0ZZZ92ZNS800810 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 5397 cm³ |
|---|---|
| 5.4 l | |
| Asetus | Taga |
| Võimsus | 257 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1960 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1640 kg |
| Kandevõime | 320 kg |
| Piduriga haagis | 1600 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 4520 mm |
| Laius | 1890 mm |
| Kõrgus | 1282 mm |
Toodud riigist Jaapan
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
All services and repairs done in Porsche Classic Tallinn. Low mileage, perfect condition.
| Müüja | Kauritel Motors |
|---|---|
| Aadress | Kautjala tee 3, Patika küla, 75316 Rae vald, Harju maakond |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | kauritelmotors.eu |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.