| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mitmeotstarbeline |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 140 000 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 666WKS |
| VIN | YV1LFBMUDL1562768 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Võimsus | 223 kW |
| Tippkiirus | 230 km/h |
| CO2 | 69 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 2.3 l/100km |
| Täismass | 2980 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2454 kg |
| Kandevõime | 526 kg |
| Piduriga haagis | 2400 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2984 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4953 mm |
| Laius | 1958 mm |
| Kõrgus | 1739 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Volvo XC90 T8 - luksuslik ja ruumikas 7-kohaline linnamaastur, mis pakub võimsat pistikhübriidajamit, nelikvedu ja väga head sõidumugavust. Kvaliteetne ja avar salong, kaasaegne tehnoloogia ning rikkalik lisavarustus loovad kõrgetasemelise sõidukogemuse. - Korrektne hooldusajalugu - Kaasa naastrehvid - Võimalik soetada lisagarantii - Teostatud helisummutus ning täiustatud audio seadmeid. Helista ja tule vaatama! https://executivemotors.ee/
| Müüja | Executive Motors |
|---|---|
| Aadress | Kallaste tn 7, Tabasalu, 76901 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | executivemotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.