
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 63 400 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hõbedane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 688JDX |
| VIN | JTMW53FV90J004767 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2.5 l |
|---|---|
| Võimsus | 131 kW |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | 129 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 4.5 l/100km |
| • Maanteel | 5.0 l/100km |
| • Keskmine | 4.6 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1709 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4600 mm |
| Laius | 1855 mm |
| Kõrgus | 1685 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
ACC Keyless Kaamera Roolisoe Kehtiv Toyota Relax garantii. Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega
| Müüja | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.