
Sõidukil on kehtiv garantii (12.09.2026)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 63 200 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 202TMD |
| VIN | WBA4M9105M9H88803 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | 213 km/h |
| CO2 | 170 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 5.6 l/100km |
| • Maanteel | 5.0 l/100km |
| • Keskmine | 5.2 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2027 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4752 mm |
| Laius | 1918 mm |
| Kõrgus | 1621 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Webasto Konks El.Iste HUD Garantii BRAVOAUTO GARANTII 6 KUUD VÕI 10 000 km Repair Inclusive garantii pakett pikendatud kuni 5a / 200 000 km alates esmasest registreerimisest. Service Inclusive garantii pakett pikendatud kuni 5a / 100 000 km alates esmasest registreerimisest. Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Dokumendid on võimalik vormistada digitaalselt ja kontaktivabalt. Sissemaksuks sobib teie vana auto!
| Müüja | Inchcape Tartu BMW esindus |
|---|---|
| Aadress | Välja tn 7, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa 61709 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.