
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 21 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 577HKH |
| VIN | SAJDB1BX8LCK68522 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 221 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1925 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1718 kg |
| Kandevõime | 207 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2622 mm |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4482 mm |
| Laius | 1923 mm |
| Kõrgus | 1311 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2026; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Täielik hooldusajalugu: - 08.2021 / 7 145 km - 10.2022 / 9 121 km - 10.2023 / 9 645 km - 09.2024 / 10 150 km - 09. 2025 / 19 083 km Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida. Müügikontakt: Markus Kuuskmäe, markus@ferati.ee, +372 5450 0456
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.