
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 23 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 678HLC |
| VIN | W1N1679891A705975 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 4.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 450 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3395 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2719 kg |
| Kandevõime | 676 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 3135 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5243 mm |
| Laius | 2030 mm |
| Kõrgus | 1928 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 05.2026; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Tehasegarantii kuni 05/2027 Tehtud tehniline kontroll VEHOs 05.2026 Autole võimalik juurde osta Brabus velgedel talverehvid (Brabus Monoblock Z 22" winter wheel set). - 3000€ (Uuena maksid 8100€) Täis hooldusajalugu: - 04.2023 / 5 803 km - 04.2024 / 10 180 km - 05.2025 / 17 639 km - 05.2026 / 23 679 km Eesti Liikluskindlustuse Fondi kodulehe andmeil ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Sõidukiga tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.