| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 54 626 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 745RPX |
| VIN | TMBGH7NW8N3047005 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 999 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Võimsus | 66 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 101 g/km |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.6 l/100km |
| • Maanteel | 4.3 l/100km |
| • Keskmine | 5.2 l/100km |
| Täismass | 1737 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1357 kg |
| Kandevõime | 380 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2643 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4241 mm |
| Laius | 1793 mm |
| Kõrgus | 1554 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
- Eesti ajalugu - Kehtiv tehasegarantii kuni 19.12.2026 või 100 000 km - Hooldatud korrapäraselt vaid margiesinduses - Viimane hooldus 01.2026 läbisõidul 53 419 km - Talverehvid kaasa - LED (päevatuled, tagatuled, lähituled, kaugtuled) - Püsikiiruse hoidja - Parkimisandurid (taga) Kindel valik! Garantii Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.