
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2015 |
| Läbisõit | 165 200 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Tumehall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 821TMC |
| VIN | WF0UXXWPGUEA24198 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1596 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | 176 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.9 l/100km |
| • Maanteel | 6.3 l/100km |
| • Keskmine | 8.0 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1608 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4818 mm |
| Laius | 1835 mm |
| Kõrgus | 1840 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
N1 Esiklaasisoe Istmesoe Võrk Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Dokumendid on võimalik vormistada digitaalselt ja kontaktivabalt. Sissemaksuks sobib teie vana auto!
| Müüja | Inchcape Tartu Fordi esindus |
|---|---|
| Aadress | Kalda tee 13, Tartu 50703 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.