
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 29 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 800CSK |
| VIN | WP1ZZZ9YZNDA50998 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2995 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Võimsus | 250 kW |
| Tippkiirus | 253 km/h |
| CO2 | 60 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 2.6 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2587 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4931 mm |
| Laius | 1983 mm |
| Kõrgus | 1643 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Platinum Edition, Tehasegarantii Teostatud tehniline kontroll. Porsche tehasegarantii kuni 25.07.2025 ja seda on võimalik pikendada veel 15 aastaks. Autol teostatud esimene suur hooldus.
| Müüja | Inchcape Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 108, Tallinn 13522 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.