| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 23 560 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | LWA87J |
| VIN | WBA11EE0405344776 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1499 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 208 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2075 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4500 mm |
| Laius | 1845 mm |
| Kõrgus | 1642 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M sportexteriör -M sportinteriör -Adaptivt M-chassi -M läderratt -M takreling Shadow Line -Högglans Shadow Line -Antracit innertak -Sportstolar -19" M lättmetallfälgar dubbel-eker 838M -Interiörlist aluminium Hexacube Komfort & interiör -Elstolar med minne -Aktiv stol (förare & passagerare) -Sätesvärme fram -Rattvärme -Lyxigare instrumentpanel -Tonade rutor -Barnstolsfästen (ISOFIX) -Kallklimatsversion -Varningstriangel & första hjälpen Exteriör & belysning -M takreling (Shadow Line) Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Däcktrycksövervakning -Däckreparationskit Plus -Större bränsletank -AGM-batteri (70 Ah) Assistans & säkerhet -Driving Assistant Plus -Active Guard -Parkeringsassistans -Larm -Aktivt fotgängarskydd Infotainment & uppkoppling -DAB-radio -Harman Kardon ljudsystem -Teleservices -eSIM (uppkopplad bil) -Nödsamtal (eCall) -Navigation/Guidance-paket Övrigt -Dragkrok -Låsbara hjulbultar Finansiering från 5 213:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.