Sõidukil on kehtiv garantii (25.08.2030)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 11 755 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 819GXW |
| VIN | VR3USHPY7SJ811117 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1199 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 100 kW |
| Tippkiirus | 206 km/h |
| CO2 | 112 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1402 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4300 mm |
| Laius | 1770 mm |
| Kõrgus | 1550 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
| Müüja | United Motors Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, 75312 Peetri, Rae vald |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.