| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 22 860 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | GWF83F |
| VIN | WBA65GP020N352491 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 220 kW |
| Tippkiirus | 215 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2710 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4755 mm |
| Laius | 1920 mm |
| Kõrgus | 1660 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning Design & Exteriör: - 20" BMW lättmetallfälgar Aerodynamik 906 - Tonade rutor - Interiörlister Dark Graphite Komfort & Interiör: - Komfortöppning (keyless) - Eljusterbara stolar med minne - Sportstolar - Svankstöd fram - Stolsvärme fram - Eluppvärmd ratt - Automatisk klimatanläggning - Ambient interior light - Travel & Comfort system - Innerkamera - Inner- och ytterbackspeglar med automatisk avbländning Växellåda & Köregenskaper: - Automatväxellåda med paddlar - Belysning - Adaptiva LED-strålkastare Förarassistans & Säkerhet - Driving Assistant - Driving Assistant Plus - Active Guard - Adaptiv farthållare - Parking Assistant Plus - Däcktrycksövervakning - Larm - Aktivt fotgängarskydd Multimedia & Uppkoppling: - BMW Live Operating Area Professional - ConnectedDrive Services - Harman/Kardon surround sound system - DAB-radio - Trådlös mobilladdning - Personal eSIM - BMW Teleservices El & Laddning (Plug-in Hybrid) - Snabbladdning AC - Laddkabel Professional (Mode 3) - BMW IconicSounds Electric - Akustiskt fotgängarljud Övrigt: - Dragkrok - Bagagenät - Däckreparationskit
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.