| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 17 510 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | NCJ07N |
| VIN | WBA58GK08S8F13781 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2410 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4713 mm |
| Laius | 1827 mm |
| Kõrgus | 1446 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Nyare version med uppgraderat batteri på 19, 5 kWh samt 3-fas laddning – ger bättre räckvidd och betydligt snabbare laddning jämfört med tidigare modeller. Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M Sportpaket Pro -M aerodynamikpaket -M sportbromsar (röda, högglans) -M bakspoiler -M Shadow Line (utökad) -M Shadow Line-belysningsdetaljer -M sportläderratt -M säkerhetsbälten -M lättmetallfälgar dubbel-eker 995M -Sportstolar -Sport automatväxellåda Komfort & interiör -Komfortöppning (nyckellöst lås/start) -Elbaklucka -Stolvärme fram -Rattvärme -Svankstöd förare & passagerare -Justerbar ryggbredd (förare) -Förvaringspaket -Genomlastningssystem -Automatiskt avbländande inner- & ytterbackspeglar -Automatisk klimatanläggning -Ambient interiörbelysning -Akustikrutor (komfortglas) -Solskyddsglas -Innertak i antracit -Interiörlister i aluminium Exteriör & belysning -Portimao Blue metallic -Adaptiva LED-strålkastare -Helljusassistent -Shadow Line exteriör -Tonade rutor -Akustiskt komfortglas Teknik & elektriska funktioner -Runflat-däck -Däcktrycksövervakning -Låsbara hjulbultar -Släpvagnskoppling -Laddkabel Mode 3 (Professionell) -AGM-batteri 70 Ah -Akustiskt fotgängarljud (elbilsskydd) Assistans & säkerhet -Alarm -Active Guard Plus -Adaptiv farthållare med Stop & Go -Parkeringsassistans -Aktivt fotgängarskydd -Passagerarairbag avstängningsbar -Fällbara nackstöd bak -Första hjälpen-kit & varningstriangel -Förarstödssystem Infotainment & uppkoppling -Harman/Kardon surround-ljudsystem -DAB-radio -BMW Connected Drive Services -Connected Package Professional -BMW Live Operating Area Plus -Widescreen Display -Infotainment-kontroll -Trådlös mobilladdning -Personlig eSIM -Teleservices -Nödsamtalssystem Årlig skatt 360:- Finansiering från 6 163:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.