| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Dark Penta Metal (H8S) |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | U5YH7F181TL252416 Kontrolli |
| Maht | 1598 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 132 kW |
| Tippkiirus | 210 km/h |
| CO2 | 146 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 6.0 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1344 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4395 mm |
| Laius | 1826 mm |
| Kõrgus | 1495 mm |
| Müüja | United Motors Jõhvi |
|---|---|
| Aadress | Lääne tn 1b, Jõhvi 41533 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.