| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Pikap |
| Aasta | 2016 |
| Läbisõit | 139 721 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 540BSC |
| VIN | AHTFZ29G709142632 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2982 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Võimsus | 126 kW |
| Tippkiirus | 175 km/h |
| CO2 | 227 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.9 l/100km |
| • Maanteel | 7.3 l/100km |
| • Keskmine | 8.6 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2102 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5260 mm |
| Laius | 1835 mm |
| Kõrgus | 1860 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
TOYOTA APPROVED GARANTII 2 AASTAT Auto hinnale lisandub registreerimistasu! NB: Auto asukoht on Amserv Peetri, aadress: Reti tee 14, Peetri, 75312 Harju maakond! Lahtiolekuajad: E-R kella 9:00 – 18:00 L ja P suletud
| Müüja | Amserv Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 14, Reti tee, Peetri, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | amservauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.