
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2019 |
| Läbisõit | 149 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 554RNX |
| VIN | WBA5V71080AH95517 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1995 cm³ |
|---|---|
| 2 l | |
| Võimsus | 140 kW |
| Tippkiirus | 233 km/h |
| CO2 | 147 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 5.4 l/100km |
| • Maanteel | 4.5 l/100km |
| • Keskmine | 4.9 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1724 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4709 mm |
| Laius | 1827 mm |
| Kõrgus | 1445 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
ACC Konks Roolisoe 360 Keyless Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Dokumendid on võimalik vormistada digitaalselt ja kontaktivabalt. Sissemaksuks sobib teie vana auto!
| Müüja | Inchcape Tartu BMW esindus |
|---|---|
| Aadress | Välja tn 7, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa 61709 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.