
Sõidukil on kehtiv garantii (03.12.2026)
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 88 250 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Punane |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 949NPJ |
| VIN | TMAJA811BMJ064986 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Võimsus | 132 kW |
| Tippkiirus | 193 km/h |
| CO2 | 131 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 5.4 l/100km |
| • Maanteel | 5.1 l/100km |
| • Keskmine | 4.9 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1708 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4510 mm |
| Laius | 1865 mm |
| Kõrgus | 1650 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
ACC Pano 360 Keyless Garantii BRAVOAUTO GARANTII 6 KUUD VÕI 10 000 km Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Dokumendid on võimalik vormistada digitaalselt ja kontaktivabalt. Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki.
| Müüja | Inchcape Tartu BMW esindus |
|---|---|
| Aadress | Välja tn 7, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa 61709 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | inchcape.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.