| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 63 841 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 717TYG |
| VIN | 7JRZSL1V4PG238501 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1969 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 184 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 163 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1880 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4778 mm |
| Laius | 1850 mm |
| Kõrgus | 1423 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Sõiduki registreerimistasu on tasutud.
| Müüja | Elke Mustamäe |
|---|---|
| Aadress | Mustamäe tee 22, Tallinn 10621 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | elke.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.