| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Veoauto |
| Keretüüp | Veoauto |
| Aasta | - |
| Läbisõit | 705 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Kabiini mõõtmed | - |
| Vedrustus ees | Parabool |
| Vedrustus taga | Õhk |
| Pidurid ees | - |
| Pidurid taga | - |
| Reg nr | - |
| VIN | YS2R6X20002084079 Kontrolli |
| Maht | 12740 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 440 kW |
| CO2 | - |
| Kütus | - |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 30000 kg |
|---|---|
| Tühimass | 15644 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 4700 mm |
| Mõõtestandard | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Magamiskohti | - |
| Maht | - |
|---|---|
| Põrand | - |
| Pikkus | - |
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Pikkus | - |
|---|---|
| Laius | - |
| Kõrgus | - |
| Kallutav | Ei |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Läänemaa Veoautokeskus |
|---|---|
| Aadress | Nurme tänav 3, 90801, Taebla |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | lvk.ee/ee/home |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.