| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 14 570 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | WYM84M |
| VIN | WBA28FS07R8E85642 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2290 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4713 mm |
| Laius | 1827 mm |
| Kõrgus | 1444 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: M-paket & sportdesign M Sports package M Sport exteriöra omfattning M Sport interiörutrustning Specifika M Sport-tillägg M Sports suspension M lädersportratt High Gloss Shadow Line 19" lättmetallfälgar dubbel-eker 935M Interiörlist: Aluminium Rhombicle dark silver Innertak i anthracite Komfort & interiör Rattvärme Ländryggstöd för förare och passagerare Stolsvärme fram Ambient interiörbelysning Solskyddsglas Första hjälpen-kit och varningstriangel Dragkrok Förvaringsfack med trådlös laddning Exteriör & belysning Adaptiva LED-strålkastare Däcktrycksövervakning Däckreparationssats Låsbultar till hjulen Teknik & elektriska funktioner Automatisk växellåda med växlingspaddlar BMW Digital Key Professionell laddkabel (Mode 3) Snabbladdning AC Akustiskt skydd för fotgängare BMW IconicSounds Electric Assistans & säkerhet Alarm Driving Assistant Driving Assistant Plus Active Guard Parkeringsassistent Aktivt fotgängarskydd Infotainment & uppkoppling Harman Kardon Hi-Fi-system DAB-radio Teleservices Connected Drive Services Connected Package Professional Årlig skatt 360:- Finansiering från 4976- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.