| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 81 000 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 429VSR |
| VIN | WAUZZZF2XLN092863 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2995 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 250 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 186 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 10.3 l/100km |
| • Maanteel | 7.0 l/100km |
| • Keskmine | 8.2 l/100km |
| Täismass | 2470 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2006 kg |
| Kandevõime | 464 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2930 mm |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4969 mm |
| Laius | 1908 mm |
| Kõrgus | 1393 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2026; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki! Hind sisaldab mootorsõiduki registreerimistasu.
| Müüja | Audi Tallinn |
|---|---|
| Aadress | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | revalauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.