| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 45 208 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 382KYJ |
| VIN | WAUZZZGE4LB034211 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 0 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 158 kW |
| Tippkiirus | 190 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 3040 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2486 kg |
| Kandevõime | 554 kg |
| Piduriga haagis | 1800 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2928 mm |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4901 mm |
| Laius | 1935 mm |
| Kõrgus | 1583 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2026; Toodud riigist: Rootsi; Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti; Sõiduk AUDI e-tron 50 (382KYJ) on osalenud kindlustusjuhtumis.
| Müüja | Reval Auto Pärnu |
|---|---|
| Aadress | Talllinna mnt 87e, Pärnu, 80034 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | revalauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.