| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 6 800 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Roheline |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 458XDY |
| VIN | ZFACF1BJ5PJH77084 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 999 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Võimsus | 52 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 105 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 1338 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1076 kg |
| Kandevõime | 262 kg |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | 2300 mm |
| Istekohti | 4 |
|---|---|
| Uste arv | 3 |
| Pikkus | 3571 mm |
| Laius | 1627 mm |
| Kõrgus | 1488 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Väikese läbisõiduga 2023.a Fiat 500 Hybrid 1.0 51kW. Ökonoomne ja stiilne hübriidauto, mis sobib ideaalselt nii linnasõitudeks kui igapäevaseks kasutamiseks. Auto on kaasaegse varustusega, hästi hoitud. Viimane Korraline hooldus tehtud detsembris 2025 läbisõidul 7400 km! Komisjonimüük. Müüjaks eraisik. Registreerimistasu 543,75 € Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Müüja | Topauto |
|---|---|
| Aadress | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | topauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.